Маска для волосся Nouvelle Nouvelle Nutritive Mask оживляє маска для волосся

Відмінна маска! Можна сміливо сушити волосся феном!
Переваги:волоссячко оживають, волосся стає гладеньким, запах тримається цілий день, маска приємно пахне, не стирчать в різні боки, зміцнює волосся, фен лише закріплює відновлення волосся
Недоліки:немає!

Купила цю маску разом з шампунем цієї ж серії. Про шампуні писала в іншому своєму відгуку (кому цікаво-ласкаво прошу! Http://www.irecommend.ru/content/ochen-priyatno-pakhnet-ponravilsya)

Маска мені дуже сподобалася! Консистенція маски не дуже густа, але й не рідка) Маска дуже приємно пахне, запах залишається на протязі всього дня. Пахне хмелем і ще якимись травками) Волоссячко після маски оживають (назва не дарма таке дали), стають гладкими, блискучими, не стирчать в різні боки. Завдяки цій серії пожвавлюється, можна сміливо сушити волосся феном, так як при гарячому повітрі волосся буде зміцнюватися, кератин краще вбереться в кожну волосинку. Маску тримаю хвилин 20-30, коли як)

Ось, що пише виробник:

Живить маска з нової серії продуктів на основі кератину і хмелю Double Effect призначена для відновлення тонких неживих волосся, втратили пружність і блиск з природних причин або в результаті хімічної обробки (освітлення, мелірування, завивки) та негативного впливу навколишнього середовища. Містить природні, але інтенсивно діючі компоненти, тому результат буде помітний після першого застосування. При тривалому застосуванні інгредієнти маски надають лікувальний ефект за рахунок комплексного зміцнення кортекса волоса і його кутикули.
Цікавою особливістю маски є те, що сушка феном (зазвичай виснажує волосся), навпаки, зміцнює волосся, тому під впливом температури мікрочастинки кератину проникають в глибину внутрішнього шару волосся і відновлюють недолік природного протеїну волосся, пов'язують розірвати кератіновие ланцюжка і утворюють додаткові дисульфідні зв'язки. Волосся набуває помітно більше пружності і блиску, не пересихають і виглядають здоровими. Найбільш доцільно застосовувати маску для сухого, ламкого, тонких, швидко брудниться і плутаються волосся. Для освітлених, пофарбованих, пересушених і пошкоджених штучними або природними (ультрафіолет, сухе повітря) факторами. Можна використовувати як зміцнювальний засіб для будь-якого типу волосся.

Що нового?

Hydrolyzed Keratin - Гідролізований кератин - природний компонент шкіри, нігтів і волосся. Кератин - білок з великою кількістю дисульфідних зв'язків, який забезпечує міцність волоса. При пошкодженні кератину волосся втрачає пружність, блиск, стає пористим і ламким. Тому гідролізований кератин призначений для відновлення пошкоджень кератину волоса, заповнення дефектів і наповнення структури. Відновлює здоровий вигляд навіть сильно пошкодженого волосся.

Humulus Lupulus extract - екстракт кучерявого хмелю відновлює гідроліпідний баланс волосся і шкіри голови, покращує обмінні процеси в епідермісі, запобігає появі лупи і випадання волосся, зміцнює волосяні цибулини, додає волоссю пружність і блиск, має виражену протизапальну і тонізуючим ефектом. Стимулює вироблення кератину волосяними цибулинами і природне «наповнення» волоса. Це компонент, перевірений століттями: в «Ізборнику Великого князя Святослава Ярославовича» згадується про використання хмелю для зменшення жирності волосся. Відваром шишок хмелю здавна мили голову для зміцнення волосся при ранньому облисінні і для позбавлення від лупи.

Чинений дію:

Зміцнює волосся зсередини - запобігає ламкості, усуває сухість і пористість, додає пружність і еластичність, зміцнює волосся зовні - додає блиск, усуває сплутаність. Гальмує засолювання. Стимулює ріст міцного волоса. Перешкоджає появі лупи. При сушінні волосся феном ефект відновлення закріплюється.

  •  

Відгуки: 1