Купальники Seppala

Ця модель виробникам явна не вдалася + докладні ФОТО "горе-купальника"


Всім доброго часу доби!
Сьогодні хочу поділитися з вами про невдалий досвід у придбанні купальника фірми Seppala.Купальнік цей призначався не мені, а моїй мамі, але не дивлячись на це я можу докладно описати всі його плюси і мінуси.
Купальник ми придбали в магазині Seppala.Вообще перевагу віддаємо купальникам інших фірм.Купальнік був куплений зі знижкою: кожна частина коштувала близько 480 рублей.Вообщем, недорого вирішили ми-і задоволені пішли з покупкою в руках.Скоро обновка була випробувана, як як всією сім'єю відправилися відпочивати до морю.Купальнік, будучи в мокрому стані НЕ росвечівал , що радует.Сшіт він з поліаміду (нейлону) -80% і 20% еластану.
Після першого прання руками з купальником нічого не сталося, але потім він став пріподносіт сюрпризи один за другім.Уже після наступного прання синя гумка почала залишати жахливі сині розводи на білих трусах, які навіть з відбілювачем не погодилися отстіраться.В підсумку труси залишилися конечнобелимі, але з неотстіривающіміся синіми "візерунками" . Теж саме сталося через некотрое час і з верхньою частиною купальника , у якої речі на чалі вилазити ще й кісточки . Вообщем, тихий ужас.Ко всього іншого після поїздки на річку- труси чомусь стали врижую цяточку?!
Ось так от власне ми і покористувалися купальником Seppala, який швидше за все відправиться у смітник до кінця серпня \ \ \ \. так як у такій "чудо-дрібнички" тепер соромно як би на пляж виходіть.Вот за такий "якісний" купальник-я ставлю троцбан, залишається сподівається, що не всі моделі у них такі.
До відкликанню докладаю фото, де все можна і самому побачити.

  •  

Відгуки: 1